Rolety z moskitierą | JackeR
JackeR
Wyceń online
lub

Rolety zintegrowane z moskitierą


rolety-z-moskitiera1
rolety-z-moskitiera2
rolety-z-moskitiera3
rolety-z-moskitiera4

Wszystkie zalety rolet oraz świetne zabezpieczenie przed natrętnymi owadami

Roleta zintegrowana z moskitierą rolowaną w obudowie jest inteligentnym rozwiązaniem, pozwalającym na zapewnienie jednocześnie większego bezpieczeństwa oraz ochronę przed natrętnymi owadami.

Siatka moskitiery wykonana jest z włókna szklanego – materiału doskonale przepuszczającego światło a jednocześnie niepalnego. W roletach – w systemie roleta w obudowie aluminiowej – wałek moskitiery instalowany jest w skrzynce roletowej, stanowiąc tym samym dodatkowy element wyposażenia rolety.

rolety ze zintegrowaną z moskitierą

Moskitiera opuszczana jest ręcznie za pomocą mechanizmu sprężynowego, który jest zainstalowany w skrzynce rolety, dzięki temu siatka moskitiery znajduje się w prowadnicach. Roleta zintegrowana z moskitierą posiada łatwy system blokowania i odblokowywania siatki przy jej opuszczaniu i podnoszeniu.

Roleta zintegrowana z moskitierą ma wiele zalet:

System ten pozwala na łatwą i lekką obsługę ręczną dzięki mechanizmowi sprężynowemu, który nawija moskitierę na wałek znajdujący się wewnątrz obudowy oraz na łatwe zatrzaskiwanie oraz odblokowywanie się moskitiery w zadanym, jednym, odpowiednio ustawionym położeniu. Po całkowitym zwinięciu moskitiery otwór okienny posiada swoje normalne funkcje. Siatka moskitiery, która wykonana jest z włókna szklanego (wpływa to na dużą żywotność moskitiery) zostaje wówczas całkowicie schowana w obudowie rolety.

rodzaje moskitier

Rolety zewnętrzne spotykane są też pod potoczną, rynkową nazwą Żaluzje, Żaluzje zewnętrzne, Rolety antywłamaniowe, Rolety Aluminiowe.

Do najczęściej stawianych pytań przez wszystkich zainteresowanych Roletami należą takie pytania o Rolety jak:

– kiedy należy montować Rolety,
– na jakim najlepiej etapie je zamontować,
– jak odbywa się montaż Rolety zewnętrznej,
– inne pytania na temat profesjonalnego montażu Rolet.

Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące Rolet zewnętrznych i ich montażu oraz wszelkie dane techniczne Rolet opisujemy w poniższej treści.

ROLETY ZEWNĘTRZNE DO KAŻDEGO BUDYNKU !!!
Rolety do każdego budynku – na każdym etapie (budowy, remontu, ale również perfekcyjnie wykończonego już zamieszkałego budynku) 20-letnie doświadczenie JACKER oraz wielorakość posiadanych systemów i rozwiązań umożliwia montaż – zabudowę Rolet, czy też TermoRolet na każdym etapie budowy budynku z możliwością ich zabudowy:

Rolety zewnętrzne są montowane:
1. w nadprożu podczas budowy,
2. wraz z oknem,
3. podczas remontu,
4. podczas ocieplenia budynku,
5. we wnęce okiennej – do glifu,
6. we wnęce okiennej – do okna,
7. na ścianie (na elewacji).