Rolety zewnętrzne - producent JackeR Lublin i Rzeszów
JackeR
Wyceń online
lub

Rolety zewnętrzne

Do każdego budynku, na każdym etapie budowy, dla każdego– to właśnie oferta przygotowana przez naszych specjalistów! Zapoznaj się bliżej z tymi korzystnymi rozwiązaniami, a przekonasz się, że to idealne rozwiązanie dla Ciebie…

Prezentowane w naszym asortymencie rolety zewnętrzne łączą w sobie funkcjonalność i estetykę, jednocześnie zapewniając wysoki komfort mieszkania, a stabilny pancerz aluminiowy skutecznie chroni okno przed włamaniem i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa. Produkty JackeR wyróżniają się licznymi, doskonałymi właściwościami na każdą porę roku:

– ochrona przed ciekawskimi sąsiadami,
– zabezpieczenie przed słońcem i warunkami atmosferycznymi,
– ochrona przed hałasem, zimnem,
– regulacja oświetlenia
– optymalna ochrona przed insektami.

Rolety

Rolety zewnętrzne

Nie są to rozwiązania antywłamaniowe, które charakteryzują się innymi parametrami technicznymi o zwiększonej wytrzymałości – zapraszamy do zapoznania się z nimi w specjalnie przygotowanej zakładce.

Najczęstsze pytania naszych Klientów:

– Kiedy należy montować rolety?
– Na jakim etapie zaleca się ich montaż?
– Jak odbywa się proces instalacyjny?

Na te i wiele innych pytań, związanych z profesjonalnym montażem żaluzji, odpowiedzą nasi specjaliści, którzy czekają na Was w siedzibie w Lublinie i Rzeszowie – zgłoś się do nas już dziś!

Rozwiązania do każdego budynku !!!

Dla każdego budynku, na każdym etapie (zarówno budowy, remontu, jak i również wykończonego oraz już zamieszkałego budynku). 20-letnie doświadczenie przedsiębiorstwa JackeR oraz wielorakość posiadanych systemów i rozwiązań umożliwia ich profesjonalny montaż – zabudowę na każdym etapie budowy budynku z możliwością ich zabudowy.

Montaż rolety

Rolety zewnętrzne są montowane:

1. W nadprożu podczas budowy,
2. Wraz z oknem,
3. Podczas remontu,
4. Podczas ocieplenia budynku,
5. We wnęce okiennej – do glifu,
6. We wnęce okiennej – do okna,
7. Na ścianie (na elewacji).