Rolety materiałowe | JackeR
JackeR
Wyceń online
lub

Rolety materiałowe


roletki-materialowe1
roletki-materialowe2
roletki-materialowe3
roletki-materialowe4
roletki-materialowe5

Poczuj komfort, swobodę i prywatność w swoim domu

Rolety materiałowe (osłony okienne) –  to tysiące różnorodnych rozwiązań, zarówno dekoracyjnych jak i przesłaniających okno przed słońcem i spojrzeniem wścibskich sąsiadów. JackeR jako producent, oferuje Państwu szeroką gamę kolorów i wzorów tkanin, co umożliwia najbardziej wyszukane aranżacje wnętrz. Najważniejsze, aby miejsce w którym się przebywa, tworzyło właściwą atmosferę do pracy i wypoczynku, a nasza firma umiejętnie sprosta takiemu zadaniu.

Posiadamy w ofercie tkaniny o różnej przepuszczalności, od prawie przejrzystych po całkowicie zaciemniające – blackout. Oferowane przez nas produkty mogą towarzyszyć zarówno tradycyjnym konstrukcjom okien, jak i w wybranym zakresie, znajdują zastosowanie w oknach o nietypowych kształtach. Produkty te doskonale sprawdzają się i świetnie się prezentują zarówno w mieszkaniach, jak i  lokalach użytkowych: hotelach, szkołach, restauracjach, biurach, itd.

Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy również firmy projektowe oraz handlowe. Wyroby gotowe naszych produktów dostarczamy dla naszych odbiorców hurtowych i detalicznych na teren całego kraju.

Roletki materiałowe

Rolety materiałowe to jeden z najbardziej popularnych rozwiązań dekoracyjnych oraz przesłaniający wnętrze przed światłem. Rolety firmy JackeR, wykonane są ze znakomitej jakości materiałów o bogatej palecie barw i wzorów.

Myśląc o zmianie wyglądu naszego mieszkania bierzemy pod uwagę głównie kolory ścian, podłogi, meble, często zapominając jak istotną rolę odgrywają we wnętrzu tkaniny. Odpowiednio dobrane rolety wprowadzą ciepło, komfort i podkreślą charakter wnętrza. Posiadamy starannie wyselekcjonowane tkaniny i akcesoria, które umożliwią uzyskanie wymarzonego efektu. Śledzimy najnowsze trendy, podążamy za nowościami, aby móc zrealizować potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Różne opcje mocowania rolet: do ramy okiennej, we wnęce, do ściany nad oknem lub do sufitu sprawiają, że można je zainstalować w każdych warunkach. W przypadku okien PCV możliwe jest zastosowanie specjalnych uchwytów pozwalających zainstalować rolety bez wiercenia otworów w ramie okiennej.

Roletki materiałowe 1