Pergole | JackeR
JackeR
Wyceń online
lub

Pergole

 

pergole-1
pergole-2
pergole-3
pergole-4
pergole-5

System Pergola wykonany jest z aluminiowych profili i ocynkowanych elementów (regulowane elementy łączące, mocujące itp.) lakierowanych proszkowo. Elementy łączące profile (głowice) umożliwiają płynną regulację kąta pochylenia profili dachowych pergoli do 20° jak również ich przesuw wzdłużny i poprzeczny. Konstrukcja wyrobu oferowana jest standardowo w kolorze srebrnym, białym, jak również z dekoracyjnymi powłokami imitującymi drewno. Kolory niestandardowe konstrukcji aluminiowej z palety RAL po potwierdzeniu ich dostępności przez producenta.

pergole
Montaz Warianty Pokrycie Konstrukcja
Montaż, zależnie od wariantu konstrukcji do podłoża i / lub do ściany.
System Pergola dostępny jest w 3 wariantach:
Wariant 1
Pergola przyścienna: montaż do ściany.
pergola-1

Wariant 2
Pergola wolnostojąca – jednostronna.
pergola-2

Wariant 3
Pergola wolnostojąca – dwustronna
pergola-3

Na pokrycie części dachowej można wykorzystać poliwęglan wielokomorowy, tkaninę akrylową, tkaninę PVC, system Veranda lub system Sunbreaker. Na życzenie wykonujemy zwijane ściany boczne lub frontowe. Sterowanie systemami Veranda i Sunbreaker odbywa się manualnie lub automatycznie (silnik).

1. Poliwęglan wielokomorowy.
pergole-poliweglan

2. Poliwęglan wielokomorowy z tkaniną akrylową lub tkaniną PVC
pergole-poliweglan-z-tkanina

3. Tkanina akrylowa.
pergole-tkanina

4. System Veranda.
pergole-veranda

5. System Sunbreaker ze sterowanym pochyłem lameli.
pergole-sunbreaker1

6. System Sunbreaker ze stałym pochyłem lameli.
pergole-sunbreaker2

System Pergola składa się z 2 głównych profili konstrukcyjnych umożliwiających łatwy, szybki i bezpieczny montaż. Jest to konstrukcja składająca się z rzędów podpór i ułożonej na nich lekkiej kratownicy lub układu belek do których może być mocowana osłona przeciwsłoneczna lub przeciwdeszczowa. Główną cechą, który czyni go tak wyjątkowym, jest możliwość wykonywania w trakcie instalacji, w 3 różnych kierunkach: regulacja kątów nachylenia w przedziale od 0° do 15°, wspieranie poziomych profili, możliwość ich płynnego przesuwania między słupkami (podporami). Możliwość regulacji położenia poziomych belek. System Pergola jest systemem opartym na profilach aluminiowych do samodzielnego montażu / demontażu.