Moskitiery okienne | JackeR
JackeR
Wyceń online
lub

Moskitiery okienne

 

moskitiera-okienna2
moskitiera-okienna3
moskitiera-okienna4

„Moskitiery okienne – powiedz STOP komarom i mieszkaj spokojnie”

moskitiera-okienna1

Moskitiery okienne należą do wewnętrznych systemów osłonowych. Głównym walorem użytkowym jest ochrona wnętrza domu przed różnego rodzaju insektami i owadami. Moskitiery dzielą się na  okienne i drzwiowe oraz moskitiery rolowane i ramowe.  Różnorodność systemów moskitier umożliwia dobranie rozwiązania do każdego typu stolarki.

Moskitiery okienne – stałe zlicowane z oknem –  montowane we wszystkich rodzajach okien – PCV jak i drewnianych za pomocą blaszek obrotowych. Zamontowanie moskitiery nie ogranicza widoczności w świetle okna. Montaż jak i demontaż nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy z których wyprodukowane są moskitiery odporne są na działanie czynników atmosferycznych. Moskitiery wykonane są z aluminiowych profili w kolorze białym i brązowym, natomiast siatka wykonana z włókna szklanego występuje w kolorze szarym i czarnym.

Moskitiery ramowe wykonane są z ramki aluminiowej oraz  z siatki w włókna szklanego. W zależności od wymagań klientów i rodzajów okien i drzwi JackeR posiada kilka rodzajów moskitier różniących się budową, rodzajem moskitier  oraz sposobem ich montażu a także funkcjonalnością.

Systemy moskitier okiennych do perfekcyjnej ochrony przed insektami zapewniają jednocześnie pełną wentylację oraz dobrą widoczność. Oprócz właściwości technicznych szczególnie ważną rolę odgrywa tu dostosowanie do miejsca, w którym będzie montowana moskitiera.

Moskitiery

Moskitiery okienne – dostępne w wielu formach i kolorach, dzięki czemu można je dopasować do okien i drzwi. Tworzą spójną całość z resztą wyposażenia i zabezpieczają Państwa domy przed insektami. Siatki na muchy do okien zapewniają ochronę przed różnego rodzaju insektami o każdej porze dnia. Stabilne profile aluminiowe są wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych.