Moskitiery drzwiowe | JackeR
JackeR
Wyceń online
lub

Moskitiery drzwiowe


moskitiery-drzwiowe1
moskitiery-przesuwne1

„Moskitiery drzwiowe – powiedz STOP komarom i mieszkaj spokojnie”

Moskitiery (siatki przeciw owadom) – ochrona przed wszelkimi insektami, które podczas gorących dni wpadają do pomieszczeń przez otwarte okna i drzwi. Moskitiery drzwiowe to bardzo praktyczne rozwiązanie, sprawdzające się zarówno w drzwiach wejściowych jak i balkonowych. Moskitiery mocowane są z jednej strony za pomocą zawiasów do futryny drzwi a z drugiej przy pomocy zamków magnetycznych, utrzymujących ją w pozycji zamkniętej. Wykonana jest z aluminiowych profili w kolorze białym i brązowym, natomiast siatka wykonana z włókna szklanego występuje w kolorze szarym i czarnym.

moskitiery drzwiowe

Moskitiery rolowane montowane są na zewnątrz we wnęce okiennej lub bezpośrednio na ramie okna. Wyposażone są w napęd sprężynowy, zwijanie w pionie i poziomie umożliwia montowanie ich w otworach okiennych jak i drzwiowych. Aluminiowa kaseta wraz z prowadnicami w kolorze białym i brązowym zapewnia cichą i sprawną obsługę. Moskitiery rolowane idealnie nadają się do okien dachowych.

Moskitiery drzwiowe w postaci kotary to świetne rozwiązanie chroniące nas przed plagą insektów, charakteryzuje się prostym i szybkim montażem. Kotara wykonana jest z siatki w kształcie pionowych pasów o szerokości ok. 20 cm, na górze montowana jest na specjalnym systemie, do którego przymocowane są pasy. Moskitiery drzwiowe plisowane są nowością na polskim rynku. Plisowanie sprawia, że cały pakiet po zsunięciu chowa się w prowadnicy, siatka dostępna jest w kolorze czarnym, natomiast ramki dostępne są w kolorze białym i brązowym.

moskitiery drzwiowe


moskitdrzwotw

System moskitiery drzwiowej otwieranej:

 • – Profil ramy moskitiery posiada zaokrąglony, nowoczesny kształt , połączony  za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych, co znacznie usztywnia całą konstrukcję.
 • – Dodatkowe wzmocnienie zatrzaskowe pozwala wykonać ramę moskitiery również większych gabarytach.
 • – Moskitiera montowana jest do ramy okiennej lub ościeży za pośrednictwem zawiasów z samodomykaczem.
 • – Na całym obwodzie ramy moskitiera posiada uszczelkę szczotkową zabezpieczającą dodatkowo przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.
 • – Moskitiera może być wyposażona w różne typy uchwytów do otwierania oraz magnesy zapewniające jej prawidłowe domknięcie.
 • – Dodatkowo w dolnej części moskitiery może być umieszczona płyta ochronna, która chroni siatkę przed uszkodzeniem.

 

moskitdrzwprzes

System moskitiery ramkowej przesuwnej:

 • – System jest zalecany do dużych przeszklonych wnęk balkonów, tarasów lub ogrodów zimowych.
 • – Skrzydła moskitiery przesuwają się po szynach jezdnych w dolnej części wyposażonych w rolki z mechanizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta nachylenia skrzydeł.
 • – W systemie zastosowano hamulec spowalniający oraz zderzak zapobiegający uderzeniu skrzydła moskitiery w ramę.
 • – Przy montażu moskitiery w tym systemie nie ma konieczności stosowania dodatkowych uchwytów.
 • – System oferuje szeroki wybór szyn jezdnych co umożliwia montaż moskitier na wszystkich typach okien lub drzwi.
 • – Zapewnia też bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi.