Markizy specjalne | JackeR
JackeR
Wyceń online
lub

Markizy specjalne

Markizy specjalne – Upragniony cień w upalny dzień

Markiza boczna – parawan (przesłona boczna) jest nieodzownym elementem letnich pobytów na tarasie, istnieje niewiele miejsc, które są osłonięte przed promieniami słonecznymi, podmuchami wiatru i ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów – dlatego właśnie markiza boczna jest niepowtarzalna i polecana na tarasy i balkony. W razie potrzeby markizę można wyciągnąć za uchwyt i zamocować ma słupku nośnym lub profilu ściennym.

markiza boczna

Markiza fasadowa – przeznaczona do osłony ogrodów zimowych i verand zapewniająca pełen komfort użytkowania dzięki nowatorskiej konstrukcji naciągu materiału. Technologicznie zaawansowana nowatorska konstrukcja pozwala wyłącznie zastosować sterowanie elektryczne.

markiza fasadowa

Markiza koszowa – markiza ta posiada wybitne walory dekoracyjne. Montowane nad oknami i drzwiami wejściowymi w sklepach, hotelach oraz restauracjach. Bardzo często markiza koszowa wykorzystywana jako miejsce zamieszczenia reklamy.

markiza koszowa

Markiza Boom przejmujący design inspirowany żeglarstwem jest jedną z najistotniejszych cech tejże markizy. Markiza ta instalowana jest na jednym obrotowym uchwycie tak jak to jest w żaglu. Całe poszycie chowa się do kasety z wbudowanym oświetleniem, markiza obraca się w dwóch płaszczyznach – poziomo oraz wzdłuż osi kasety. Pozwala to na dowolne ustawienie markizy Boom względem słońca.

markiza boom