Markizy - dodatki i akcesoria
JackeR
Wyceń online
lub

Markizy dodatki akcesoria

Markizę w każdym modelu można wyposażyć w bogate dodatkowe akcesoria typu: napęd elektryczny – sterowanie markizą za pomocą pilota, daszek ochronny, kaseta chroniąca poszycie, panel świetlny, wysuwaną falbanę, wspornik zatrzaskowy, napisy i grafikę,  promiennik ciepła – czujnik wiatrowo-słoneczny oraz zmianę koloru konstrukcji na dowolny kolor z palety RAL.

Daszek ochronny chroniący poszycie markizy przed działaniem warunków atmosferycznych.

dodatki do markiz daszek ochronny

Wysuwana falbana – (sterowana za pomocą mechanizmu korbowego lub napędu elektrycznego – pilot) zapewnia prywatność i intymność oraz doskonale chroni przed słońcem.

dodatki do markiz falbana wysuwana

Falbana – każdy może zdecydować o kształcie falbany, wybierając jeden z niżej podanych wzorów.

dodatki do markiz wzory falban

Panel świetlny – oświetla taras znajdujący się pod markizą tworząc przy tym niepowtarzalną atmosferę.

dodatki do markiz panel podswietlany

Promiennik ciepła – emituje fale cieplne, które natychmiast ogrzewają przestrzeń wokoło. Jest świetnym rozwiązaniem w chłodne wieczory.

dodatki do markiz promiennik ciepla

Napęd (sterowanie elektryczne) – w markizie jest to duża wygoda a w połączeniu z pełnym wachlarzem rozwiązań od najprostszego (silnik + przełącznik) do rozbudowanych systemów sterowania np. pilot i czujniki reagujące na zmianę pogody.

dodatki do markiz sterowanie elektryczne

Czujnik wiatrowo-słoneczny reaguje na słońce i automatycznie rozwija – wysuwa markizę, zaś w momencie zerwania się silnego wiatru składa (zwija markizę).

dodatki do markiz czujnik wiatru

Czujnik słoneczny – montowany w dowolnym miejscu na elewacji budynku bez potrzeby zasilania kablowego, współpracuje z napędem radiowym. Reaguje gdy pojawia się nadmierne nasłonecznienie – rozwija markizę dla poczucia komfortu

czujnik slowneczny do markiz

Czujnik wiatrowy (wstrząsowy) – jest niezależny od zasilania sieciowego, montowany na profilu przednim markizy. Możliwy jest wybór jednego z 9 stopni czułości przyrządu pomiarowego. Zwija markizę podczas wystąpienia wiatru, który może uszkodzić konstrukcję markizy.

czujnik wiatrowy do markiz

Odkryjcie Państwo wymarzone wyposażenie. Wybór należy do Państwa…