Markizy | JackeR
JackeR
Wyceń online
lub

Markizy


markiza1
markiza2
markiza3
markiza4
markiza5

Markizy – Upragniony cień w upalny dzień

Okazje na markizy

Markiza to inwestycja na lata a przy tym jest doskonalą osłoną przeciwsłoneczną, dostosowaną do różnych form architektonicznych. Spełniają funkcję atrakcyjnej ozdoby tarasów, balkonów, wejść lokali oraz wystaw nieraz przy okazji stanowiąc ich elegancką reklamę. Podnoszą poczucie przytulności i komfortu, służą zdrowiu i naszemu bezpieczeństwu chroniąc przed silnym promieniowaniem słonecznym. Poza tym markiza pozwalają na kontrolowanie światła naturalnego dzięki ruchomej konstrukcji, skutecznie dozując promienie UV, zapewniając użytkownikowi poczucie prywatności. Markiza będzie chronić Państwa przed kaprysami pogody, zapewni intymność i komfort.

Na co należy zwrócić uwagę przy montażu markizy?

Dobierając odpowiedni model markizy należy zacząć od obserwacji pozycji słońca. Pozwoli to ustalić optymalną szerokość i głębokość markizy. Należy także zwrócić uwagę na wysokość montażu, który ma wpływ na kąt nachylenia markizy. Przy doborze odpowiedniego modelu markizy ważny jest jej standard, możliwości techniczne i walory estetyczne. Warto pamiętać, iż większość konstrukcji markiz można polakierować na dowolny kolor. W wybranych modelach już w standardzie mają Państwo do wyboru różne kolory konstrukcji bez dopłaty, jak i dodatkowo mogą Państwo wybrać kształt falbany. Aby dopasować markizę do indywidualnych potrzeb oferujemy dodatkowe akcesoria tj. napęd, promiennik ciepła, oświetlenie, czujniki wiatrowo-słoneczne itp.

Jest wiele dostępnych modeli markiz, które charakteryzuje jedna cecha wspólna: wzorowa jakość w zakresie design-u, sprawności działania i rozwiązań technicznych, jakości, która sprawia, że każda markiza jest niezwykła.

Firma rozszerza swoje spektrum wysokiej jakości otwartych systemów markizowych. Markiza posiada bardzo delikatną w odbiorze optykę o charakterystycznych dynamicznych kształtach. Dzięki swemu systemowi konstrukcji zespolonej oferowana jest na rynku także z kasetą. Jako pierwsza markiza tego typoszeregu wyposażona jest w układ ścięgien typu Bionic, stanowiący rozwiązanie jej techniki ramion nośnych.

Oferta markiz w firmie JackeR – 3 podstawowe kategorie

Markizy tarasowe

Markizy balkonowe

Markizy specjalne

markizy tarasowe

Ekonomiczne rozwiązanie zacienienia tarasu, są doskonałym zabezpieczeniem przed nadmiarem słońca, nieoczekiwanym deszczem i szkodliwymi promieniami UV.

markizy balkonowe

Do osłony balkonu, wnęk okiennych, witryn i werand. Są pięknym, eleganckim i oryginalnym akcentem fasady każdego domu.

markizy specjalne

…czyli markizy boczne, fasadowe, koszowe oraz markizy typu bom.