Bramy garażowe rolowane | JackeR
JackeR
Wyceń online
lub

Bramy garazowe rolowane


bramy-rolowane1
bramy-rolowane2
bramy-rolowane3
bramy-rolowane4
bramy-rolowane5
bramy-rolowane6

Bramy garażowe rolowane – które z radością wybierają Klienci

Bramy garażowe rolowane są przeznaczone do użytku w budynkach prywatnych i pomieszczeniach gospodarczych. Bramy charakteryzują się podwyższoną odpornością mechaniczną, wytrzymałością, przeznaczone są do użytkowania m.in. w budynkach takich jak: zakłady przemysłowe, garaże zbiorcze czy budynki użyteczności publicznej. JackeR jest autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej firmy Heroal, będącej liderem m.in. w zakresie produkcji rozwiązań do systemów bram rolowanych.  Najwyższa jakość systemu bram rolowanych bazujący na komponentach tej właśnie firmy. Brama rolowana JackeR jest pewnym i doskonałym gatunkowo rozwiązaniem sprawdzającym się w każdych warunkach montażowych i eksploatacyjnych. Spełnia najwyższe wymogi dotyczące funkcjonalności, bezpieczeństwa i komfortu.

brama garażowa rolowana

Brama roluje się na stalowy ocynkowany wał umieszczony przy nadprożu od wewnątrz budynku (istnieje także możliwość montażu na zewnątrz budynku). W bramach o dużych gabarytach wał nawojowy umieszczony jest na ruchomej konsoli. Stabilne aluminiowe prowadnice pionowe i rolkowe systemy prowadzenia pancerza zapewniają płynną i cichą pracę bramy. Bramę rolowaną standardowo wyposaża się w napęd elektryczny ze sterowaniem za pomocą przycisku góra-stop-dół. Istnieje możliwość wyposażenia napędu w awaryjne otwieranie za pomocą mechanizmu korbowego. Mechanizm ten nie może być jednak stosowany w codziennej eksploatacji, a jedynie w sytuacjach awaryjnych np. podczas braku zasilania.

Bramy rolowane – przykładowe wyposażenie

Bramy rolowane można wyposażyć również w sterowanie radiowe – pilot, układ fotokomórek, wyłącznik pneumatyczny, profile z wizjerami oraz inne dodatkowe akcesoria. Płaszcz bramy garażowej rolowanej wykonywany jest z profili aluminiowych, pokrytych zabezpieczającą warstwą poliestrową, wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa. Zależnie od przeznaczenia, bramy wykonywane są  w różnych profilach, które różnią się między sobą ciężarem, wysokością profila i wytrzymałością oraz maksymalną powierzchnią zabudowy.

bramy garażowe rolowane


KOLORY BRAM JackeR:

Dostępne kolory
Kolory
podstawowe
Kolory
specjalne
Okleina
ProfilMegaStabil1